Cennik i grafik

Cena

Opcja 1: Jeśli chcesz współpracować ze mną regularnie, proponuję Ci pierwszą, 45-minutową, bezpłatną konsultację online.
Jeśli nie spodoba Ci się mój sposób pracy, nie musisz kontynuować.
Jeśli będziesz zainterowan_ dalszą współpracą, kolejne lekcje kosztują
20 euro za około 60 minut.

Opcja 2: Jeśli Twoje potrzeby są bardzo specyficzne i potrzebujesz jedynie kilku konsultacji, aby poruszyć określone tematy (rozmowa kwalifikacyjna, prezentacja zawodowa, tematy administracyjne itp.),
cena za około 60 minut konsultacji indywidualnych wynosi 25 euro.

Czas pracy

Jestem dostępna w godzinach od 7 do 18 (ostatnie zajęcia zaczynają się o 17) od poniedziałku do piątku.

Płatności

Płatność za lekcje odbywa się raz w miesiącu. Pod koniec każdego miesiąca dostaniesz fakturę z liczbą lekcji, żebyś miał_a wgląd czy wszystko się zgadza.

Do faktury będzie dołączony mój francuski IBAN, by dokonać przelewu bankowego – tradycyjnego lub przez Revolut.Uwaga: płatności są w euro.

Anulowanie lekcji

Lekcje można odwołać do 12 godzin przed umówionym terminem. W przeciwnym razie zostanie ona uznana za zrealizowaną i doliczona do faktury.

Zarządzanie grafikiem i przygotowanie do lekcji wymagają ode mnie organizacji ze sporym wyprzedzeniem, a nagłe odwoływanie zajęć mocno tę organizację burzy. Mam nadzieję, że to rozumiesz!

Ilość lekcji

To Ty wybierasz częstotliwość naszych spotkań! Może to być kilka razy w tygodniu, jak i kilka razy w miesiącu, a nawet roku, Ty decydujesz. Oczywiście pod warunkiem możliwości zgrania naszych grafików. Pamiętaj tylko, że im częściej będziemy się widywać, tym szybciej zauważysz swoje postępy.

Koniec kursu

Masz w tej kwestii pełną swobodę, to Ty decydujesz, kiedy chcesz przerwać zajęcia. Oczywiście, prosiłabym o dwutygodniowe uprzedzenie w miarę możliwości!